Specialist proiectare

Descrierea postului:

  • 1 post de Specialist proiectare în cadrul Departamentului Proiectare

Motivul și tipul contractului pentru care se solicită organizarea concursului:

  • 1 post vacant de Specialist proiectare în cadrul Departamentului Proiectare;
  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată.

Principalele atribuții ale postului:

  • Atributii de instruire si colaborare cu proiectantii din serviciile de proiectare pentru definirea solutiilor incluse in lucrarile de proiectare, in ceea ce priveste sistemul SCADA;
  • Contribuie la atingerea obiectivelor companiei prin urmarirea desfasurarii lucrarilor si gestionarea documentatiei legate de proiectele din cadrul compartimentului;
  • Asigura asistenta tehnica in timpul derularii proiectului de investitii;
  • Monitorizeaza si raporteaza progresul lucrarilor de proiectare;
  • Intocmeste rapoarte de evolutie a lucrarilor.

Profilul candidatului:

  • Studii superioare tehnice;
  • Experienta in activitatea de proiectare;
  • Cunostinte referitoare la sistemul SCADA.

Documentele de înscriere (cererea de participare la concurs, CV, copie diplomă de studii) se vor depune la Departamentul Resurse Umane din SDEE Transilvania Sud SA, Brasov, str. Pictor Luchian nr. 25 sau pe adresa de e-mail: , până la data de 21 octombrie 2020.

Concursul va consta în interviu.

Informații la tel 0268–305035.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SDEE Transilvania Sud pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SDEE Transilvania Sud pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SDEE Transilvania Sud locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?