Specialist Recrutare / Resurse Umane

Căutăm o persoană pasionată de domeniul resurselor umane și cu experiență în recrutare.

ATRIBUȚII:
- Identifică și administrează canalele de recrutare potrivite pentru posturile vacante
- Concepe și postează anunțurile de recrutare pe baza discuțiilor cu șefii de departamente
- Selectează candidații pe baza CV-urilor, în funcție de profilul candidatului și cerințele postului
- Contactează candidații selectați în vederea programării interviurilor
- Participă activ în cadrul procesului de intervievare și selecție a candidaților
- Evaluează și vine cu propuneri cu privire la candidații selectați către factorii de decizie
- Administrează și asigură actualizarea bazei de date cu candidați
- Informează candidații cu privire la rezultatul procesului de selecție
- Asigură suport în cadrul companiei cu privire la procesul de recrutare și evaluare internă a personalului
- Monitorizează piața internă a muncii

CERINȚE:
- Absolvent studii superioare specializate (psihologie/sociologie/resurse umane)
- Abilități foarte bune de organizare, comunicare, prezentare și relaționare cu oamenii
- Capacitate de observație și analiză comportamentală
- Capacitatea de a urmări și soluționa mai multe proiecte de recrutare/selecție în paralel
- Capacitatea de gestionare eficientă a timpului și a priorităților
- Abilităţi de lucru în echipă
- Disponibilitate și flexibilitate la program
- MS Office (Word, Excel) – nivel mediu

OFERTĂ:
- Pachet salarial atractiv
- Oportunități foarte bune de evoluție pentru o persoană cu aspirații înalte de dezvoltare profesională
- Posibilitatea creionării unei cariere solide în cadrul unei echipe dinamice și competitive.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC QOSMO HOTELS SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC QOSMO HOTELS SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC QOSMO HOTELS SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?