Specialist recrutare si HR

nespecificat

Candidatul ideal

- Pasionat de recrutare si HR
- Capabil să ghideze și să motiveze angajații, să acorde feedback și să îi consilieze profesional;
- Cu experiență în domeniul recrutarii de personal și resurselor umane, de minim 3 ani;
- Abilități de comunicare și bune abilități de organizare
- Cunostinte de limba engleza
- Studii superioare finalizate
- Cunostinte de utilizare PC Microsoft Office
- Ambitie, determinare, dinamism si creativitate

Descrierea jobului

- Identifica si administreaza canalele de recrutare potrivite pentru posturile vacante
- Concepe si posteaza anunturile de recrutare pe baza discutiilor cu sefii de departamente
- Selecteaza candidatii pe baza CV-urilor, in functie de profilul candidatului si cerintele postului
- Contacteaza candidatii selectati in vederea programarii interviurilor
- Participa activ in cadrul procesului de intervievare si selectie a candidatilor
- Evalueaza si vine cu propuneri cu privire la candidatii selectati catre manageri
- Administreaza si asigura actualizarea bazei de date cu candidati
- Informeaza candidatii cu privire la rezultatul procesului de selectie
- Organizarea de evaluari anuale personal
- Identifica nevoiele interne privind trainingurile de personal impreuna cu sefii de departamente si propune solutii
- Intocmeste si implementeaza proceduri interne de lucru
- Transmite locurile vacante din companie catre AJOFM;
- Planificaca si organizeaza evenimentele interne ale companiei (workshop-uri interne, team building-uri, training-uri, petreceri)

Încă din 2004, compania noastră s-a remarcat printr-o creștere continuă pe piața din România, astfel, de la simpli comercianți, am devenit producători. Compania noastră are o prezență activă în mediul de business românesc și se adresează firmelor din domenii precum: agricultură, construcții, transport sau industrie.
Oferim soluții complete, de la comercializarea soluțiilor de alimentare cu carburant și a rezervoarelor de stocare carburant, apă, uleiuri, ad-blue, la servicii de mentenanță și consultanță pentru toate produsele din portofoliu. Un punct de dezvoltare pentru compania noastră este reprezentat de construirea staţiilor de distribuţie carburant.
În activitatea noastră ne bazăm pe leadership, inovație, adaptabilitate și perseverență. Acestea sunt valorile după care ne-am ghidat şi care ne-au ajutat să dobândim cu succes peste 10 ani de experienţă.
Pentru mai multe detalii va rugam sa accesati link: http://www.eurial.com.ro/