SPECIALIST RESURSE UMANE (Apahida)

Candidatul ideal

Cerinţe:
• studii superioare - Psihologie
• experienţă în domeniu – minim 2 ani (preferabil recrutare)
• cunoaşterea avansată a limbii engleze
• cunoştinţe foarte bune de operare PC - Microsoft Office

Calităţi dezirabile:
• abilităţi foarte bune de comunicare, negociere şi lucru în echipă
• abilităţi de organizare şi coordonare, spirit de iniţiativă
• responsabilitate, rigurozitate, conştiinciozitate, exigenţă
• dorinţă de autoperfecţionare şi acumulare de cunoştinţe
• orientare către eficienţă / rezultate

Descrierea jobului

Atribuţii:
• recrutează şi selectează personal adecvat pentru posturile vacante
• sprijină integrarea noilor angajaţi în cadrul echipei, urmăreşte implementarea planurilor de inducţie
• asigură suport în toate activitățile și proiectele departamentului Resurse Umane
• analizează situaţia existentă şi face propuneri pentru îmbunătăţirea proceselor, comunicării, lucrului în echipă, motivării şi implicării personalului

Se oferă:
• perspectiva unei cariere în cadrul unei firme de prestigiu
• provocările unui post cheie în cadrul companiei
• un sistem de salarizare motivant, tichete de masă, card de sănătate
• condiţii de muncă la standard comunitar european
• transport asigurat la locul de muncă din Apahida

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC SUNIMPROF ROTTAPRINT SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC SUNIMPROF ROTTAPRINT SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC SUNIMPROF ROTTAPRINT SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?