Specialist resurse umane

Cautăm o persoană motivată și pasionată de domeniul resurselor umane pentru a ocupa postul de  Specialist Resurse Umane din cadrul companiei noastre, locatia postului fiind Sfantu Gheorghe

CANDIDATUL IDEAL:

  • are experienta de minimum 3 ani in procese de administrare si salarizare a resurselor umane;
  • are studii superioare;
  • persoana organizata, capabila sa lucreze cu termene stranse, loiala, comunicativa si cu abilitati de relationare interpersonala;
  • are cunostinte avansate de operare MS Office (Excel, Word) si de preferat si un sistem de  operare ERP;
  • are cunostinte bune de legislatia muncii si utilizarea aplicatiei Revisal;
  • vorbeste limba engleza nivel mediu;

PRINCIPALELE RESPONSABILITĂȚI:

  • Realizeaza activitatea de administrare a resurselor umane;
  • se implica in activitati de salarizare, recrutare, training, evaluari anuale;
  • intocmeste diverse rapoarte specifice;
  • mentine legatura cu institutiile statului din sfera sa de activitate;
  • realizeaza inductia noilor angajati.

Daca esti interesat de acest job si te consideri potrivit, te rugam sa trimiti CV-ul tau,

Te asteptam alaturi de noi!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la COVALACT SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la COVALACT SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are COVALACT SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?