SPECIALIST RESURSE UMANE

nespecificat

Candidatul ideal

Fire pozitiva si dinamica, cu studii superioare finalizate in domeniul economic, psihologie/resurse umane, avand:
- cunostinte bune privind legislatia muncii si salarizare;
- cunostinte bune de operare PC: MS Office (Word, Excel, PowerPoint) , NEXUS
- abilitati de planificare si organizare a activitatii;
- atentie sporita la detalii si respectare termene;
- limba engleza nivel mediu - avansat;

Descrierea jobului

Activitatii in departamentul de resurselor umane : recrutare, angajare, derulare si incetare a raporturilor de munca ale salariatilor, din tara si nu numai;
Relationarea cu toate departamentele din cadrul firmei;
Intocmire de evidente si rapoarte in functie de necesitati, in departamentul de resurse umane.

Societate de constructii cu proiecte si lucrari in derulare de mare amploare in domeniile: constructii edilitare - canalizari si statii de epurare, constructii - montaj pentru alimentari cu apa, constructii civile si industriale.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC DAROCONSTRUCT S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC DAROCONSTRUCT S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC DAROCONSTRUCT S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?