Specialist Resurse Umane

Cerinte:

Experienta 1-2 ani in derularea proceselor de recrutare pentru pozitii diverse (industrie si automotive).

Cunostinte privind strategiile de recrutare (sourcing candidati activi si pasivi).

Bune abilitati de organizare si planificare.

Capacitatea de a lucra autonom, cu minimum de supervizare.

Orientare catre intelegerea nevoilor clientilor si candidatilor.

Orientare catre furnizarea de rezultate de calitate.

Dorinta si capacitate de dezvoltare personala si profesionala.

Limba engleza la nivel B2.

Responsabilitati:

  • Gestionarea proceselor de recrutare pentru pozitii din diverse departamente (in special personal direct si indirect productiv);
  • Conceperea si punerea in aplicare a strategiei de sourcing pentru proiectele in lucru;
  • Identificarea, contactarea  telefonica a candidatilor compatibili;
  • Sustinerea interviurilor si evaluarea candidatilor;
  • Mentinerea legaturii permanente cu candidatii aflati in proces;
  • Intocmirea dosarului de personal;
  • Arhivare documente;
  • Sarcini administrative.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la HARTING ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la HARTING ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are HARTING ROMANIA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?