Confidential

Specialist salarizare si administrare personal

  • Confidential

Cerințe:

  • absolvent/a curs acreditat inspector resurse umane;
  • minim 3 ani experienta in salarizare și administrare de personal;
  • cunoștințe solide de legislația muncii;
  • persoană proactivă, excelente abilități de interrelaționare și lucru în echipă;
  • atenție la detalii, capacitate de analiză și sinteză.

Constituie avantaj experiența în operare Ciel.

Atribuții:

  • verifică concordanța între pontaje și documentele fizice primite din teren;
  • transmite în REVISAL angajările, încetările, modificările CIM;
  • operează în Ciel angajările, încetările, modificările CIM;
  • introduce în Ciel datele necesare întocmirii statului de plată (intervale de absențe, popriri, deduceri, prime, bonusuri, sporuri, ore suplimentare, etc.).
  • întocmește adeverințele solicitate de angajați (vechime, bază de calcul, medic de familie, venit etc.);
  • întocmește comunicările, adresele, deciziile pentru toate situațiile de personal care pot interveni;
  • reprezintă societatea în relațiile cu AJOFM, ITM, CASS, etc.;
  • întocmește declarația 112;
  • întocmește situații / raportări săptămânale / lunare / anuale specifice.

Ofertă:

  • posibilități de dezvoltare profesională;
  • pachet salarial motivant;
  • mediu de lucru dinamic, plăcut.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Confidential pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Confidential pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Confidential locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?