Specialist social media

Abilitatile tale

- Excelente abilitati de comunicare, organizare si orientare spre nou;
- Creativitate, flexibilitate si originalitate;
- Cunostinte limba Engleza - nivel avansat;
- Capacitate de analiza, sinteza si excelente abilitati de redactare a textelor;

-Studii de specialitate finalizate in Marketing sauPublicitate;
- Experienta de minim 2 ani in marketing online: Branding Online, Social Media, Online Advertising, Online Marketing.

Responsabilitatile Jobului

- Intretinere si actualizare site web;
- Promovarea imaginii companiei in mediul online;
- Realizarea analizei concurentiale;
- Conceperea, dezvoltarea si implementarea campaniilor de marketing online precum si analiza si monitorizarea eficientei acestora;
- Gestionarea conturilor de social media (Facebook, Instagram, Twitter);
- Redactare texte pentru social media, comunicate, newsletter, bannere, articole de prezentare produse;

Oferta noastra
- Pachet salarial motivant;
- Participarea la evenimente in vederea dezvoltarii profesionale si personale precum teambuilding/training
-Conditii de lucru moderne, echipa tanara si dinamica.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SOUNDSERVICE pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SOUNDSERVICE pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SOUNDSERVICE locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?