Specialist SSM / SU / Mediu

InWorkS angajează Specialist SSM pentru clientul său, o companie din Ghimbav care se ocupă cu producția de produse zaharoase.

Responsabilități:

- Efectuarea instructajului introductiv general de sănătate și securitate în muncă al noilor angajați;
- Elaborarea și actualizarea instrucțiunilor de SSM și PSI;
- Actualizarea planului de prevenție și protecție;
- Colaborarea cu serviciile externe de prevenire și protecție la cercetarea accidentelor de muncă;
- Investigarea cauzelor producerii accidentelor de muncă și a îmbolnăvirii profesionale;
- Participarea la training-urile pentru vizitatori, contractori și angajați;
- Întocmirea fișelor de instructaj SSM/SU;
- Urmărește planurile de acțiuni.

Candidatul ideal:

- Are studii superioare. Domeniul SSM prezintă un avantaj;
- Cursul de Inspector SSM este obligatoriu;
- Este o persoană integră, dinamică, orientată spre rezultate;
- Are abilități foarte bune de comunicare;
- Poate utiliza pachetul Microsoft Office;
- Poate funcționa conform procedurilor interne;
- Are o atenție deosebită la detalii.

Oferim:

- Stabilitate la locul de muncă;
- Posibilitatea de a lucra într-un mediu profesionist și organizat;
- Pachet salarial competitiv;
- Bonus în funcție de îndeplinirea indicatorilor anuali de performanță;
- Laptop și telefon de serviciu.

Vom examina toți candidații și vom selecta persoanele a căror calificare pare să răspundă nevoilor noastre. Vom analiza cu atenție cererea dvs. în timpul screening-ului inițial și vă vom contacta dacă sunteți selectat să continuați procesul de recrutare.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la InWorkS pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la InWorkS pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are InWorkS locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?