Specialist suport tehnic regional

Descrierea postului:

  • 1 post Specialist suport tehnic regional în cadrul Serviciului Suport Tehnic Regional Covasna, Divizia Operațiuni Rețea – Structura Regională Covasna

Motivul și tipul contractului pentru care se solicită organizarea concursului:

  • 1 post vacant - Specialist suport tehnic regional    în cadrul Serviciului Suport Tehnic Regional Covasna
  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată

Principalele atribuții ale postului:

  • Asigurarea si coordonarea activitatiilor de exploatare
  • Gestionarea sesizarilor din cadrul EO
  • Intocmirea conventiilor de exploatare pentru consumatorii noi
  • Coordonarea intocmirii anexelor la contractele de distributie

Profilul candidatului:

  • Studii superioare – profil electric, energetic, electrotehnic
  • Cunostinte de utilizare a calculatorului (Microsoft Office)
  • Apt din punct de vedere medical si psihologic.
  • Experienta profesionala minim 1 an

    Documentele de înscriere (cererea de participare la concurs, CV, copie diplomă de studii) se vor depune la Departamentul Resurse Umane din cadrul SDEE Transilvania Sud SA, SDEE Covasna, , Oltului :  <>, până în data de 16 octombrie 2020.

    Concursul constă in lucrare scrisa si interviu.

            Informaţii la tel. 0267–305710

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SDEE Transilvania Sud pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SDEE Transilvania Sud pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SDEE Transilvania Sud locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?