Specialist training

Cerinte:

-Experienta in domeniu, min. 1 an

-Abilitati de comunicare

-Studii superioare

-Cunostinte foarte bune MS Office (Word, Excel, Power Point);

-Cunostinte limba engleza – minim nivel mediu;

Responsabilitati:

-intocmeste planuri de training impreuna cu managerii de departamente

-intocmeste si monitorizeaza planul anual general de scolarizari/training-uri al companiei

-monitorizeaza permanent gradul de realizare al training-urilor, instructajelor planificate si se asigura de respectarea datelor stabilite

-centralizeaza formularele de participare si de feedback pentru toate training-urile organizate

-identifica furnizori pentru toate tipurile de training planificate

-contribuie la buna desfasurare a programelor de practica in care este implicata compania

-intocmeste si monitorizeaza planul de orientare al noilor angajati

-organizeaza evaluarea anuala a angajatilor

Beneficii:

- Pachet salarial atractiv, în funcție de performanțe

- Transport asigurat

- Posibilitatea de activa într-un mediu de lucru profesionist și dinamic

- Posibilitatea de dezvoltare a carierei într-o companie solidă

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la HARSHA ENGINEERS EUROPE pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la HARSHA ENGINEERS EUROPE pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are HARSHA ENGINEERS EUROPE locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?