Specialist vanzari b2b

SC ALMIRA TRADE SRL isi mareste echipa! Angajam Agent Vanzari B2B:

Descrierea jobului:

  • Identificare clientilor noi si adoptarea de actiuni in functie de potentialul acestora;
  • Promovarea produselor din portofoliul companiei;
  • Cresterea volumului de vanzari prin abilitati de persuasiune si negociere;
  • Asigurarea unei cresteri constante a numarului de clienti și obtinerea unei satisfactii mai mari din partea clientilor societatii;

Cerinte:

  • Studii superioare finalizate;
  • Alte cursuri de pregatire, preferabil de vanzari;
  • Cunostinte calculator avansate: Excel;
  • Cunostinte de limba engleza-nivel mediu/avansat;
  • Experienta in vanzari (preferabil domeniul alimentar) minim 2 ani.

Se ofera:

  • salariu motivant (se stabileste in cadrul interviului);
  • tichete de masa;
  • bonusuri in functie de performante;
  • tichete cadou de Craciun si Paste;

 Te asteptam in echipa noastra!

 Doar candidatii selectati vor fi contactati!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC ALMIRA TRADE SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC ALMIRA TRADE SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC ALMIRA TRADE SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?