Confidential

Specialist vanzari magazin

  • Confidential

Cautam o persoana dinamica ce va activa ca specialist vânzări și telesales in magazin de specialitate , vânzare organe de asamblare și sisteme de fixare.
Cerinte:

Studii superioare;

Experienta in
- vanzarea materialelor de constructii, amenajari interioare in regim B2B constituie un avantaj
- gestionarea relatiei cu antreprenori

Capacitate de expunere a informatiei in forma concisa si coerenta;

Dinamism, flexibilitate, capacitate decizionala, bun negociator;

Cunostinte MS Office;

Responsabilitati:

Realizarea bugetului e vanzari, dezvoltarea continua a relatiilor cu clientii , la standardele de calitate ale societatii;

Intocmirea de rapoarte specifice;

Participarea la negocierea contractelor cu clientii; ofera expertiza si suport tehnic acestora;

Monitorizarea pietei si a concurentei

Se ofera:

  • pachet salarial motivant - salariu fix + comision din vanzari

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Confidential pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Confidential pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Confidential locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?