Dana Manolache

Specialist vanzari

  • Dana Manolache

Candidatul Ideal
- studii medii sau superioare economice(reprezinta un avantaj)
- permis de conducere categoria B
- bune abilitati de comunicare scrisa si orala in romana ,optional engleza(reprezinta un avantaj)
- abilitati avansate PC (Microsoft Office) -Excel,Word,PowerPoint ,Outlook,Publisher,Access
- dinamism, initiativa
- abilitati de lucru sub presiunea timpului si rapiditate in indeplinirea sarcinilor
- foarte bune abiliati de comunicare si negociere (persuasiune, prezentare profesionala)
- caracter sociabil

Descrierea jobului
Asigura promovarea si vanzarea produselor companiei
Asigura si gestioneaza relatia cu clientii de pe canalul de vanzare online al firmei(magazin propriu si platforme de marketplace)
Urmarire si gestionare stocuri
Procesare comenzi,intocmire documente de livrare
Urmarire plati
Solutionarea problemelor in relatia cu clientii
Colectare si prelucrare informatii din piata de pe canalele de vanzare
Intocmire de oferte,cataloage de produse
Realizare de materiale pentru reclama
Gestionarea campaniilor publicitare
Dezvolta si gestioneaza portofoliul de clienti stabilind o relatie profesionala cu acestia, in conformitate cu standardele si politica firmei.
Evalueaza nevoile clientilor

Oferim:

- pachet salarial atractiv
- posibilitate de promovare in cadrul companiei
- oportunitatea de a activa intr-o echipa de succes
- timp si suport de initiere
Descrierea companiei
Producator roman de sosete si ciorapi cu o traditie din 1927pe piata .
Compania are o productie anuala de 10 milioane perechi de sosete si exporta 30% in tari ca Germania,Italia,Franta,Spania,Elvetia,Austria,Tarile Baltice,SUA.
In Romania gama de sosete pentru adulti si copii,ciorpai si dresuri este vanduta in majoritatea retelelor de hypermarketuri(Carrefour,Selgros,Kaufland,Cora,Metro,Auchan,DM Drogerie,Hervis Sport),in magazine cu specific textile,cele de cartier dar si in magazinele propria,pe platformele marketplace si magazinul propriu online

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Dana Manolache pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Dana Manolache pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Dana Manolache locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?