Specialist vanzari – Solutii Biotehnologii, Genetica Moleculara - Iasi

ANTISEL este lider în stiintele vietii, domeniul diagnosticarii și a echipamentelor științifice. Compania oferă laboratoarelor si multor institutii din domeniul medical din România dispozitive, servicii, consumabile, aplicații și expertiză, permițând clienților să obțină informațiile pe care le caută. Expertiza ANTISEL și colaborarea de încredere le oferă partenerilor cea mai mare siguranta în soluțiile noastre. Informații despre ANTISEL sunt disponibile pe www.antisel.ro.

ANTISEL caută o persoană experimentată, entuziastă, automotivată care să se alăture echipei noastre de succes și dinamice din Iasi ca Specialist vânzări.

Specialistul în vânzări menține și extinde relațiile cu clienții strategici din România și colaboratorii/omologii acestora din Europa, după caz; precum institute cheie de cercetare, companii farmaceutice, consorții și alte organizații, în conformitate cu strategia corporativă a ANTISEL.

În acest rol veți fi responsabil de colaborarea cu clientii, lucrând cu echipa de teren în atingerea cotei de vânzări și a obiectivelor strategice ale clientilor reprezentând întreaga gamă de produse și servicii in domeniu, conducând în același timp ciclul de planificare a contului clientului și asigurând că nevoile și așteptările clienților sunt îndeplinite de companie. În plus, prin acest rol, specialistul în vânzări va ajuta la elaborarea și implementarea strategiei noastre în mod specific diviziei Academic & Guvernamental din România.

Profilul tau

·        Studii superioare de specialitate in Biologie, Biotehnologie, Biochimie, Medicina

·        Abilități de vânzare, comunicare și negociere

·        Experienta in domeniul vanzarilor reprezinta un avantaj

·        Perspectivă orientată către client și piață

·        Disponibilitate de a călători in interes de afaceri si deținerea unui permis de conducere

·        Disponibilitatea de a se deplasa către client in Iasi și în afara localității

·        Cunoștințe avansate de limba engleză, abilități dovedite de calculator si al pachetului Microsoft Office

·        Profesionalism si placerea de a munci in echipa

Responsabilitatile locului de munca

·        Mentinerea relatiilor cu clientii existenti pe zona atribuita oferind servicii de asistenta tehnica si comerciala

·        Atragerea de clienti noi si imbunatatirea permamenta a nivelului de cunostinte in conformitate cu cerintele clientilor

Ceea ce oferim

ANTISEL ofera beneficii întregului personal:

·        Pachet salarial motivant

·        Perfectionare profesionala prin participarea la cursuri si seminarii

·        Asigurare privata de sanatate

·        Masina de companie

·        Instrumente de comunicare (laptop, telefon mobil)

Suntem mândri să promovăm un loc de muncă fără discriminare. Diversitatea experienței, perspectivelor și experienței creează un mediu de lucru mai bun și servicii mai bune. Indiferent de identitatea dvs., vom acorda o atenție corectă cererii dvs.

Daca te incadrezi descrierii poti trimite un CV pe email: [email protected]

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Antisel RO pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Antisel RO pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Antisel RO locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?