Station Supervisor in Alba Iulia

Station Supervisor in Alba Iulia!

Responsabilitatile unui Station Supervisor vor fi:

  • Monitorizarea performantei operationale a statiei alocate;
  • Crearea si implementarea de masuri de imbunatatire a calitatii serviciilor de curierat oferite clientilor;
  • Asigurarea realizarii obiectivelor de performanta operationala;
  • Asigurarea implementarii eficiente a proiectelor si initiativelor operationale;
    Asigurarea derularii activitatilor conform procedurilor si standardelor calitative ale companiei;
  • Administrarea costurilor operationale ale statiei, alocarea de resursele corespunzatoare si implicarea intregului personal operational in atingerea indicatorilor de performanta / target;

Cum arata candidatul ideal pentru noi:

  • Experienta in management de minim 2 ani;
  • Experienta in departamentul Operational de minim 1an (de preferat in curierat / logistica);
  • Abilitati excelente de analiza, organizare, planificare si monitorizare;
  • Abilitati foarte bune de prioritizare si luare a deciziilor;
  • Orientare catre oameni si catre rezultate;
  • Cunostinte PC (Word, Excel, Power Point);
  • Cunostinte de limba engleza nivel mediu;
  • Carnet de conducere cat B.

Te asteptam sa descoperi impreuna cu noi provocarile din curierat!

*Salariul se va discuta in cadrul interviului.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Urgent Cargus SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Urgent Cargus SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Urgent Cargus SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?