Stivuitorist Caussade Semences

Caussade Semences,  companie multinationala  care multiplică, procesează și comercializează semințe pentru cultura mare și plante furajere angajeaza un STIVUITORIST cu atestat ISCIR.

Cerinte:

  • Atestat ISCIR pentru motostivuitor;
  • Experienta minima pe o pozitie similara;
  • Seriozitate si constiinciozitate;

Responsabilitati:

  • Asigura incarcarea/descarcarea  produselor si marfurilor;
  • Ajusteaza cantitea marfurilor astfel incat acestea sa se incadreze in parametrii tehnici normali privind capacitatea utilajului;
  • Conduce si manipuleaza utilajul in conditii de deplina siguranta, folosindu-l conform standardelor si indicatilor prevazute de producator;
  • Se ingrijeste de buna stare de functionare  a vehiculului si evita /previne aparitia accidentelor de natura sa afecteze persoane, bunuri sau utilajul in sine;
  • Respecta indicatiile tehnice de transportare si manipulare a marfii.

Program:  LUNI -VINERI 8 ore/ zi in 2 schimburi:siin perioada de campanie

8 ore/zi 8:00-17:00 - in perioada dinafara campaniei

Beneficii:

  • Tichete de masa (315 lei/luna);
  • 600 lei net prima Paste
  • Asigurare medicala;
  • Decont transport;
  • Al 13-lea salariu.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la MANPOWER ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la MANPOWER ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are MANPOWER ROMANIA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?