Confidential

Stivuitorist

  • Confidential

Companie producatoare din domeniul moraritului angajeaza  stivuitorist

Descriere post :

-   Sa asigure  depozitarea produselor pe sortimente, cantitati   si destinatii.

-   Sa verifice zilnic starea tehnica a echipamentelor tehnice cu care lucreaza.

 -  Să  participe efectiv la livrarea fizica a produselor din depozit.

 -  Să livreaze marfa numai in conformitate cu dispozitiile  sefului ierarhic

 -  Autorizatie ISCIR

Candidatul ideal :

- Experienta in activitatea de intretinere minim 3 ani

- Receptivitate la nou, corectitudine, seriozitate

- Disponibilitate pentru lucrul in schimburi

Bonusuri:

- Bonuri de masa, de 400 lei/luna

- Prime de sarbatori

- Transport gratuit cu microbuzul firmei

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Confidential pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Confidential pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Confidential locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?