Stivuitorist - Chitila

Manpower recruteaza Stivuitorist in Chitila cu dorinta de munca si dezvoltare.

Cerinte:

  • Experienţă profesionala: minim 3 ani in domeniu;
  • Atestatul de motostivuitorist;
  • Abilitate de lucru in echipa, persoana comunicativa, responsabila, cu aptitudini de munca fizica.

Responsabilitati:

  • Raspunde de calitatea serviciilor prestate;
  • Incarcare si descarcare marfa din depozit;
  • Reparare si curatare marfuri;
  • Preluarea comenzilor;
  • Pregatirea materialelor pentru incarcare;
  • Curatare echipament (scule de mana);
  • Curatare panouri de cofraj si accesorii;
  • Organizarea si asezarea materialelor in depozit.

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant;
  • Decontare transport;
  • Oportunitatea de a lucra intr-o companie multinationala, aflata in continua dezvoltare.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la MANPOWER ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la MANPOWER ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are MANPOWER ROMANIA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?