Stivuitorist

nespecificat

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare

Descrierea jobului

Adecco Resurse Umane, lider natonal in servicii de HR, recruteaza pentru unul dintre colaboratorii sai, Stivuitorist.

Candidatul ideal:
- studii medii;
- detine autorizatie ISCIR;
- capacitate de organizare;
- seriozitate si implicare.

Responsabilitati:
- descarcarea, manipularea si depozitarea marfurilor in depozit;
- asigurarea integritatii marfurilor;
- mentinerea curateniei in zona de desfasurare a activitatii;

Beneficii:
- salariu motivant;
- tichete de masa;
- transport asigurat sau decontat.

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Adecco Romania pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Adecco Romania pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Adecco Romania locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?