Stivuitorist( cu ISCIR)

Cerinte:

- Autorizatie ISCIR;

- Disponibilitate de lucru in 3 schimburi si ore suplimentare in caz ca exista cerinte

- Studii medii;

- Experienta de minim  in operatiuni de depozitare marfuri

-Domiciliul in Timisoara sau zona rezidentiala

Responsabilitati:

- Efectueaza operatiunile necesare descarcarii/incarcarii, receptiei, pregatirii comenzilor si livrarii marfurilor catre client, conform procedurilor stabilite si cerintelor clientului, in termenele stabilite;

- Inspecteaza calitativ si cantitativ marfa la intrarea in depozit, respectiv la iesirea din depozit, pentru a verifica integritatea si conformitatea acestora;

- Asigura manevrarea corecta a marfurilor si depozitarea lor in aria alocata.

- Alte activitati specifice zonei in care I si desfasoara activitatea

Beneficii

-Program de lucru in 3 schimburi

-transport decontat in valoare de 200 RON

- Bonuri de masa in valoare de 20 ron /zi

-Salariul se negociaza la angajare functie de experienta

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la OVT Logisticzentrum S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la OVT Logisticzentrum S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are OVT Logisticzentrum S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?