Stivuitorist depozit

Daca esti orientat spre munca in echipa, te consideri o persoana plina de energie, ai calificare de stivuitorist si dorinta de a te alatura unei echipe de profesionisti, atunci te invitam sa ne cunosti.

Responsabilitati:
• Receptioneaza, descarca, manipuleaza, depoziteaza marfuri in/din depozit si mijloace de transport/containere
• Pregateste comenzile de marfa si efectueaza toate operatiunile pentru livrarea marfurilor;
• Se ocupa de ambalarea corespunzatoare a produselor;
• Participa la derularea activitatii de inventar;
• Raspunde de integritatea si securitatea marfurilor prin modul in care sunt incarcate, descarcate si depozitate;
• Ia toate masurile necesare de paza si protectie contra distrugerilor sau deteriorarilor sub orice forma a marfurilor;
• Ajuta la mentinerea unei evidente corecte a inregistrarilor referitoare la stocuri;
• Responsabil de mentinerea curateniei in depozit si in afara acestuia.

Cerinte:
• Studii medii;

• Calificare de Stivuitorist
• Experienta anterioara pe un post similar;

• Experienta de lucru cu sistem WMS reprezinta un avantaj

• Spirit de echipa;

 • Capacitate de a lucra eficient cu un volum mare de marfa;
•  Persoana dinamica, ordonata, cu atentie distributiva si abilitati de gestionare simultana a mai multor activitati.

Beneficii:
• Pachet salarial motivant;
• Tichete de masa;
• Transport gratuit de la statia de metrou Pacii.

Multumim tuturor aplicantilor pentru interes. Numai candidatii selectati vor fi contactati.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la THEDA MAR SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la THEDA MAR SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are THEDA MAR SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?