Stivuitorist Depozit

Pentru locatia sa din Cluj, Kuehne + Nagel Romania recruteaza Stivuitorist

(stivuitor cu lame laterale - reach truck)

OBIECTIVUL POSTULUI:

Manipularea, transportul si depozitarea marfurilor paletizate conform normelor de lucru.

ATRIBUTII SI RESPONSABILITATI

- Conducerea stivuitorului pentru transportul interior de marfa paletizata;
- Etichetarea, ansamblarea, ambalarea, infolierea produselor conform specificatiilor si instructiunilor de lucru;

ABILITATI PRACTICE / EXPERIENTA PROFESIONALA:

- Experienta constituie avantaj;
- Atestat ISCIR .

OFERTA (bonusuri, beneficii)

Salariu incadrare , bonus de performanta, tichete de masa, decont transport.

tel: o757o41997

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la KUEHNE + NAGEL SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la KUEHNE + NAGEL SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are KUEHNE + NAGEL SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?