Laura Rac

Stivuitorist Depozit Farmaceutic - Mogosoaia

  • Laura Rac

Candidatul Ideal:

• Studii medii finalizate;
• Carnet moto-electrostivuitorist atestat ISCIR;
• Indemanare si simt practic;
• Disponibilitate la efort fizic si manipulare marfa;
• Capacitate de comunicare si lucru in echipa;
• Harnic, perseverent, onest si cu simt al responsabilitatii.

Responsabilitatile postului:

• Urca/Coboara marfa in si din structura de depozitare;
• Participa la procesul de culegere/mutare a marfii;
• Asigura manipularea si utilizarea corespunzatoare a utilajului;
• Se implica si mentine curatenia si ordinea in depozit, dar si in zonele conexe cu care intra in contact ( birouri, sala de mese, vestiare, toalete, spatiul exterior etc );
• Manipuleaza si pastreaza in conditii optime produsele/marfa cu care intra in contact;
• Participa la inventare regulate.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Laura Rac pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Laura Rac pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Laura Rac locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?