Salar brut
550 - 850 €

Cerințe:

  • Studii medii,
  • Atestat ISCIR valabil pentru stivuitor;
  • Manipularea mărfii in depozit (încărcare/descărcare păliți);
  • Efectuează operațiunea de paletizare, manipulare marfa.
  • Experiența în muncă minim un an,
  • Experiența anterioară în producție;
  • Disponibilitatea de a lucra în schimburi,
  • Cunoștințe tehnice;
  • Permis de conducere;
  • Persoană dinamică, cu inițiativă și abilități bune de comunicare;
  • Persoană punctuală și responsabilă care poate lucra în mod independent;

Responsabilități:

  • Recepționarei mărfii
  • Verificare cantitativa si calitativa
  • Pregătirea comenzilor pentru livrare
  • Manipulare, introducere in depozit si încărcare / descărcare marfa in depozit cu ajutorul stivuitorului si lizei electrice;
  • Menține ordinea în depozit și organizarea lui;
  • Etichetează, înlocuiește etichete deteriorate;
  • Încărcarea și descărcarea mașinilor de marfă;
  • Verifică toate avizele de însoțire a mărfii sub corectitudinii și sesizează în scris neregulile;
  • Aranjează marfa si întreține curățenia in depozit și echipamentelor de lucru;
  • Rearanjează marfa pe păliți;
  • Pregătește paletei in vederea livrării către client si se asigura de manipularea corecta a mărfurilor pe durata descărcării, depozitarii si încărcării acestora;

Beneficii:

  • Contract de munca pe o perioada nedeterminata;
  • Program de lucru de luni –duminică, 2 schimburi;
  • Se oferă tichete de masa;
  • Pachet salarial motivant corelat cu experiența;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Yellow Fresh Fruits SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Yellow Fresh Fruits SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Yellow Fresh Fruits SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?