Cerinte:

  • atestat ISCIR valid;
  • studii medii
  • experienta de minim 2 ani cu incarcator frontal si lateral
  • cunoștinţe operare calculator; cunostinte despre operare in SAP
  • abilitati de comunicare si lucru in echipa
  • indemanare, disciplina si organizare

Responsabilitati:

  • incarcare/descarcare, ridicare/coborare, aranjare a marfii;
  • descarcarea marfurilor si asezarea acestora in depozit, in locatia corespunzatoare
  • pregatirea materialelor pentru productie; curatare amabalaje
  • pregatirea marfurilor pentru livrare, ambalare si incarcarea acestora in mijloacele de transport
  • inventare periodice
  • pastrarea utilajului in conditii optime de folosire si efectuarea operatiunilor de intretinere a utilajelor

    Beneficii:
  • salariu atractiv
  • bonuri de masa
  • prime

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SHW PUMPS & ENGINE COMPONENTS SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SHW PUMPS & ENGINE COMPONENTS SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SHW PUMPS & ENGINE COMPONENTS SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?