Cerinte:

- absolvent de studii medii\scoala profesionala

- autorizatie ISCIR de stivuitorist valabila

- persoana responsabila, organizata, atenta la detalii

- bune abilitati de comunicare si spirit de echipa;

- cunostinte minime operare PC;

- permis categ. B- constituie un avantaj;

- disponibilitate de lucru in 2 schimburi.

Responsabilitati:

- depozitarea marfurilor in spatiile special destinate;

- descarcarea\incarcarea marfurilor din\in camioane;

- receptie marfa;

- pregatire comenzi pentru livrare;

Se ofera:

- salariu motivant;

- bonus in functie de performanta;

- tichete de masa;

- transport asigurat;

- asigurare medicala.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la S.C. DELFINGEN RO-Valahia S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la S.C. DELFINGEN RO-Valahia S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are S.C. DELFINGEN RO-Valahia S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?