Responsabilitati principale:

  • Incarca produsul finit corespunzator FIFO necesar livrarilor catre clienti, receptioneaza produsul finit din sectia de imbuteliere sau de la clienti si il depoziteaza conform FIFO si a conditiilor de depozitare conform specificatiile produselor finite;
  • Manipuleaza/paletizeaza/incarca/descarca produsele finite in depozitul de produs finit;
  • Manipuleaza/incarca/descarca paletii goi in depozitul de produs finit;
  • Raspunde de aranjarea produsului finit receptionat din sectia de imbuteliere sau de la furizori;
  • Asigura starea tehnica buna a motostivuitorului; raporteaza orice defectiuni aparute la utilaj; colaboreaza pentru asigurarea necesarului piese schimb;
  • Verifica zilnic functionarea corespunzatoare a utilajului;
  • Urmareste respectarea programul de mentenanta pentru utilaj.

Candidatul ideal:

  • Studii: absolvent de studii medii ( Liceu,colegiu, etc);
  • Calificari profesionale: Motorstivuitorist (macaragiu);
  • Calitati interpersonale: responsabilitate si flexibilitate, capacitatea de a lucra peste program;
  • Experienta de minimum 2 ani intr-o pozitie similara.

Locatie: Pleasa

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Alexandrion Grup Romania pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Alexandrion Grup Romania pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Alexandrion Grup Romania locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?