Stivuitorist santier/Operator Manitou

Daca e ai calificare de stivuitorist, ai lucrat pe santier, ai capacitate de adaptare si invatare si doresti sa te alaturi unei echipe de profesionisti, atunci te invitam sa ne cunosti!

Responsabilitati

  • Verifica si este responsabil de integritatea si securitatea marfurilor prin modul in care sunt incarcate, descarcate si depozitate;
  • Responsabil de incarcarea si descarcarea marfurilor, aranjarea si depozitarea acestora in cele mai bun conditii;
  • Pregateste comenzile de marfa ce urmeaza a fi livrate in frontul de lucru in functie de planificarea stabilita si comunicata de superiorul ierarhic direct;
  • Responsabil de mentinerea curateniei in spatiul de lucru
  • Se asigura ca indeplineste paramaterii de timp alocati pentru transferul de materiale in santier conform solicitarilor primite;
  • Indeplineste orice alte sarcini trasate si necesare pentru buna desfasurare a activitatii in santier

Cerinte

  • Studii medii;
  • Calificare de Stivuitorist
  • Experienta anterioara pe un post similar;
  • Spirit de echipa;
  •  Capacitate de a lucra eficient cu un volum mare de marfa;
  • Persoana dinamica, cu atentie distributiva si abilitati de gestionare simultana a mai multor activitati.

Beneficii:

  • Mediu de lucru sigur,
  • Pachet salarial motivant
  • Tichete de masa
  • Abonament servicii medicale

Multumim tuturor aplicantilor pentru interes. Numai candidatii selectati vor fi contactati.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la THEDA MAR SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la THEDA MAR SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are THEDA MAR SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?