VALENTIN ANGHEL

Stivuitorist - stefanestii de jos

  • VALENTIN ANGHEL
Salariu
3.000 LEI

Societate comerciala din domeniul managementului deseurilor, cauta personal pentru postul de Motostivuitorist in locatia din Stefanestii de Jos.

Responsabilitati:
- Activitati de descarcare si incarcare, manipulare si depozitare
- Verificarea bunei functionari a utilajului
- Pastrarea utilajului in conditii bune de functionare
- Alte activitati specifice

Cerinte:
- Studii medii
- Persoana organizata, responsabila, atenta la detalii
- Experienta pe un post similar minim 6 luni
- Autorizatie ISCIR

Se ofera salariu fix, la care se adauga bonuri de masa in valoare de 15 ron/ bon/zi.
Orele suplimentare sunt platite.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la VALENTIN ANGHEL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la VALENTIN ANGHEL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are VALENTIN ANGHEL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?