Cerințe:

   Disponibilitate de a lucra în schimburi

  •  Capacitate de lucru în echipă
  •  Seriozitate şi responsabilitate
  •  Experienţă în domeniu constituie avantaj
  • Orientare spre rezultate
  • Adaptare la situaţie
  • Constituie avantaj deţinerea diplomei de absolvire pentru cursul de Stivuitorist

Condiții:

  •  Salariu atractiv
  • Program de muncă de 8 ore/zi
  • Ore suplimentare plătite
  • Spor pentru turele de noapte
  • Spor pentru flux continuu
  • Tichete de masă
  • Tichete cadou pentru diferite ocazii
  • Alimentatie de protectie
  • Asigurare de sănătate si accidente
  • Cursuri de calificare şi instruire
  • Ajutoare sociale (deces, naşterea copilului)
  • Zile de concediu în plus, conform vechimei în muncă
  • Pachet salarial competitiv şi alte bonusuri în funcţie de performanţe.

Responsabilități:

  • Încărcarea şi descărcarea la timp a mărfii
  • Manipularea materialelor lemnoase fără pierderi sau deteriorări
  • Controlarea stării tehnice a stivuitorului şi a componentelor de Securitate

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Kastamonu România SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Kastamonu România SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Kastamonu România SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?