Responsabilitati principale:

  • Vei conduce, intretine  si supraveghea utilajele destinate transportului si vei manipula marfurile conform comenzilor primite.
  • Vei executa activitatile de manipulare a marfurilor si depozitare cu ajutorul stivuitorului.
  • Vei asigura si supraveghea  incarcarea/destivuirea marfurilor.
  • Vei executa transportul marfurilor pe rutele si traseele indicate, eliminand intreruperile nejustificate.
  • Vei intretine in stare buna de functionare utilajul care ti-a fost incredintat.

Ce vrem de la tine:

  • Trebuie sa ai autorizatie de stivuitorist
  • Experienta pe post reprezinta un avantaj
  • Sa iti placa ceea ce faci

Ce iti oferim:

  • Salariu motivant
  • Tichete de masa
  • Ore suplimentare platite
  • Stabilitatea locului de munca

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Werzalit Lemn Tech pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Werzalit Lemn Tech pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Werzalit Lemn Tech locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?