Stock Controller

nespecificat

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare

Candidatul ideal

Esti candidatul ideal daca:
- Ai 1-2 experienta de lucru intr-un mediu similar (operare sistem de management stocuri, control inventar, etc);
- Ai bune cunostinte de operare PC: Excel, Word, Outlook;
- Esti minim absolvent de studii medii;
- Ai bune abilitati de a lucra in echipa;
- Esti persoana cu o gandire analitica si capacitate de a lucre eficient cu un volum mare de date;
- Ai bune abilitati de comunicare si relationare;
- Ai disponibilitate pentru deplasari;
- Daca ai cunostinte ale programului Pluriva este un avantaj.

Descrierea jobului

Vei desfasura urmatoarele activitati:
- Verificare Stoc;
- Inventariera magazinelor si al depozitului central;
- Intocmire procese verbale de iesire pentru produse expirate, protocol, garantii;
- Efectuarea inventarelor partiale si anuale;
- Identificarea diferentelor si reconcilierea corecta a datelor referitoare la stocuri (scriptic/fizic);
- Reconcilierea datelor, corectii de stoc pe locatiile de stocare in conformitate cu procedurile de lucru;

Beneficii:
- Vei invata lucruri noi intr-un domeniu bine cotat pe piata fortei de munca;
- Vei primit masina de serviciu, laptop, telefon de serviciu;
- Salariu motivant + tichete de masa;

Grupul Opti-plus Vision numara 50 cabinete de optica, 20 dintre acestea localizate in Bucuresti, situandu-ne astfel pe unul dintre primele locuri in randul firmelor de profil din Romania. " Vederea dumneavoastra este in fiecare zi grija noastra !" - este moto-ul Opti-Plus, transformat in misiunea nostra de zi cu zi. Formam o echipa tanara, ambitioasa, alcatuita exclusiv din profesionisti care cauta in fiecare zi performanta si satisfacerea nevoilor vizuale ale clientilor nostri.

Indrazneste, nu te asteapta un job, ci o cariera!

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la OPTIPLUS VISION SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la OPTIPLUS VISION SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are OPTIPLUS VISION SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?

  • Ce salariu oferă OPTIPLUS VISION SRL la locurile de muncă disponibile prin Angajat.ro?