Stock Controller

RESPONSABILITATILE POSTULUI SUNT:

  • Mentinerea corecta a inregistrarilor referitoare la stocuri
  • Supervizarea inregistrarilor din sistemul informatic WMS si asigurarea corelatiei cu miscarile fizice de stoc din depozit
    Verificari inventare periodice conform procedurilor de lucru
  • Listarea rapoartelor de tranzactii stoc, analizarea si compararea datelor, identificarea diferentelor
  • Reconcilierea datelor, corectii in conformitate cu procedurile de lucru
  • Raportarea imediata a neconformitatilor
  • Identificarea surselor de eroare si propunerea de solutii pentru eliminarea acestora
  • Implementarea planurilor de actiune specifice
  • Intocmirea de Rapoarte si efectuarea de analize specifice conform cerintelor superiorului ierarhic

CERINTE:

  • Experienta profesionala: min. 1 an pe un post similar
  • Educatie: min. absolvent studii medii
  • Cunostinte operare PC: Excel, Word, Outlook
  • Limba Engleza: nivel mediu
  • Persoana bine organizata, responsabila atenta la detalii, comunicativa, spirit de echipa si cu o buna putere de concentrare.
  • Fara antecedente penale
  • Permis de conducere
  • Atestat ISCIR stivuitorist
  • Experienta operare WMS/ SAP: constituie avantaj

OFERTA:

  • Salariu motivant;
  • Tichete de masa;
  • asigurare medicala privata;
  • Transport asigurat.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la DELAMODE ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la DELAMODE ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are DELAMODE ROMANIA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?