Strungari, frezori CNC

Candidatul ideal

  • Experienţa în prelucrari mecanice, minim 2 ani în operare strung sau freză CNC;
  • Cunostinţe tehnice/desen tehnic şi tehnologii de fabricaţie;
  • Disponibilitate de a lucra in Cluj Napoca.

Responsabilităţi:

  • Asigură funcţionarea maşinilor-unelte cu comandă numerica;
  • Studiază comanda, pregăteşte maşina-unealtă cu comandă numerică pentru executarea lucrării;
  • Prelucrează piesele si răspunde de calitatea produselor executate.

Oferim:

  • Pachet salarial atractiv
  • Mediu de lucru modern
  • Stabilitate şi siguranţă.

Descrierea companiei SC SEKO SIETA SRL, membra a grupului, lider mondial in productia de pompe dozatoare si instalatii de dozare complexe.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la S.C. SEKO SIETA S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la S.C. SEKO SIETA S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are S.C. SEKO SIETA S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?