Principalele atribuţii si responsabilitati:

Sudorii si debitatorii autogeni sudeaza sau taie piese metalice cu ajutorul surselor de caldura: gaz, arc electric, flacara oxiacetilenica sau alte procedee de topire si taiere, asambleaza piese metalice prin fuziune.

Sudorul realizeaza prin sudare imbinari nedemontabile avand ca rezultat obtinerea unei structuri interne continue si omogene. Se realizeaza astfel repere, subansamble, piese sudate si alte componente, folosite in diferite domenii, industriale sau neindustriale, cum ar fi constructii metalice (grinzi, stalpi, tevi etc.), instalatii de ridicat (macarale, ascensoare etc.), conducte pentru apa.

Munca se desfăşoară în echipă sau individual

Materii prime: materiale, semifabricate, diverse produse, oţel, fontă, neferoase

Cerinţe:

- Calificare domeniu sudor;

- Liceu / școală profesională de preferință profil tehnic;

- Experiența constituie un avantaj;

- Motivat să învețe lucruri noi și cu dorință de muncă;

- Disponibilitate pentru deplasări în țară;

- Alte cerinţe: apt din punct de vedere fizic şi intelectual pentru execuţia lucrărilor solicitate, adaptabil la situații de criză.

Oferim:

- Salariu competitiv;

- Pachet asigurare medicală privată;

- Mediu de lucru plăcut, dinamic;

- Training pentru formare și dezvoltare profesională;

- Posibilitate de dezvoltare a carierei.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Delta Invest SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Delta Invest SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Delta Invest SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?