Raveca Wenf | W&F Detacheringen

SUDOR MIG MAG 16 EUR/ORA

  • Raveca Wenf | W&F Detacheringen
Salariu
16 EUR

Sudor MIG MAG
Sunteți un bun profesionist care ar dori să lucreze ca sudor MIG MAG? Atunci aplică! Căutăm pe cineva ca tine.

Descrierea postului:

Sudarea și asamblarea produselor fabricate în principal din oțel negru, de exemplu, pentru mașini și piese de construcție

Cerințe:

• câțiva ani de experiență ca sudor MIG MAG,
• experiență ca instalator de construcții,
• certificat de sudură 136, 135.
• cunoștințe bune despre citirea desenelor tehnice,
• cunoștințe comunicative de limba engleză sau germană.

Noi oferim:

• condiții financiare atractive în conformitate cu CLA Metal & Technology.
• angajare pe termen lung într-o companie modernă cu o cultură corporală informală,
• oportunitate de dezvoltare personală
• asigurare bună pentru locuință și sănătate,
• îndrumare de către coordonatori multilingvi.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Raveca Wenf | W&F Detacheringen pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Raveca Wenf | W&F Detacheringen pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Raveca Wenf | W&F Detacheringen locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?