Sudor-Taietor autorizat - metal cu autogen

Candidatul ideal

. Remat Müller-Guttenbrunn scoate la concurs un post de sudor-taietor autorizat - metal cu autogen .
Cautam o persoana cu experienta, serioasa si responsabila,

Descrierea jobului

Sudorul trebuie sa execute plan meseria
Se ingrijeste permanent de integritatea si buna functionare a uneltelor si dispozitivelor folosite in cadrul activitatii desfasurate
Manifesta o atitudine cooperanta si civilizata fata de personalul cu care intra in contact

Descrierea companiei

Compania desfasoara desfăşoară o gamă largă de activităţi economice:
Colectarea de deşeuri, pentru care foloseşte un mare număr de camioane şi containere
O cuprinzătoare reţea de depozite de mărfuri care acoperă întregul teritoriu al României
Servicii de demontare şi de demolări industriale
Tratare şi reciclare
Angajatorul ofera seriozitate maxima, salariu negociabil in conditii avantajoase,
Va rugam contactati-ne direct la telefonul precizat in anunt

Contact:Claudiu Pescaru

Adresa Sediu:
Remat Müller-Guttenbrunn SRL
Str. Venus, nr. 1F, Mun. Codlea
505100 Brasov

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la S.C. REMAT MUELLER-GUTTENBRUNN SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la S.C. REMAT MUELLER-GUTTENBRUNN SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are S.C. REMAT MUELLER-GUTTENBRUNN SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?