Sorin | sc vermorel srl

Sudori mig - mag

  • Sorin | sc vermorel srl
Salariu
Salariu confidenţial

SUDOR MIG MAG
Candidatul ideal
• Calificare sudor ;
• Cunostinte sudura MIG MAG
• Toate nivelurile de experienta existand si posibilitatea specializarii la locul de munca;
• Disponibilitate lucru in doua schimburi;
• Autonom, energic dornic de dezvoltare;
• Angajarea se va face in urma unei probe practice care va stabili nivelul de experienta (incepator-avansat);
Descrierea jobului
• contract pe perioada nedeterminata;
• nu se fac deplasari, activitatea se desfasoara in interiorul fabricii;
• salariu de baza(stabilit in functie de experienta)
• tikete de masa;
• decontare transport extern;
• prime de sarbatori;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Sorin | sc vermorel srl pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Sorin | sc vermorel srl pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Sorin | sc vermorel srl locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?