Supervisor operational

Echipa Urgent Cargus este in cautarea unui supervisor operational.

Candidatul ideal:

Experienta in coordonarea unei echipe de minim 2 ani;
Experienta in curierat sau logistica - avantaj;
Abilitati de organizare si coordonare;
Orientare catre rezolvarea problemelor;
Persoana entuziasta cu o capacitate de invatare rapida;
Cunostinte PC;
Carnet de conducere cat B si disponibilitate de deplasare;

Responsabilitati:

Planifica activitatile operationale zilnice, asigurandu-se ca standardele companiei sunt mentinute;
Controleaza activitatea departamentului si o optimizeaza, colaborand in mod constructiv cu angajatii.
Asigura ca activitatea angajatilor este alocata eficient.
Intocmirea si trimiterea raportarilor catre analiza superiorilor;
Contribuie cu initiative pentru imbunatatirea calitatii serviciilor si oportunitatilor de business;
Planificarea si monitorizarea bugetelor de cheltuieli pe furnizori, echipamente pentru a reduce costurile;
Verificarea si aprobarea documentelor cerute pentru plata salariilor angajatilor.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Urgent Cargus SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Urgent Cargus SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Urgent Cargus SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?