SUPERVISOR REGIONAL VANZARI-ACHIZITII

LOCATIA POSTULUI: Bucuresti

ROLUL POSTULUI:

Coordoneaza, аntrenеаzа si motiveаza echipа comerciala pentru atingerea obiectivelor de vanzare seminte, ingrasaminte, pesticide si de achizitii cereale.

RESPONSABILITATI:

  • Monitorizeaza activitatea zilnica a echipei comerciale din subordine;
  • Face propuneri de eficientizare a activitatilor zilnice;
  • Asigura instruirea angajatilor din subordine;
  • Acorda suport echipei comerciale in realizarea obiectivelor;

CERINTE:

  • Studii superioare economice sau agronomice;
  • Minim 5 ani experienta in vanzari;
  • Minim 2 ani experienta in coordonarea unei echipe de vanzari;
  • Cunostinte de operare calculator (Word, Excell, Outlook);
  • Disponibilitate pentru munca de teren in judetele arondate;
  • Carnet de conducere categoria ”B”;
  • Foarte bune competente de planificare si organizare;
  • Bune competente de negociere
  • Bune abilitati de comunicare

OFERTA:

  • Pachet salarial atractiv, corelat cu experienta si realizarile profesionale;
  • Training si instruire;
  • Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa dinamica si ambitioasa.
  • Prin transmiterea cv-ului dvs pentru acest post sunteti de acord cu preluarea si prelucrarea informatiilor cu caracter personal de catre persoanele responsabile cu procesul de recrutare in cadrul companiei Prutul SA. Informatiile din CV-ul dvs. vor fi utilizate numai in scopul recrutarii pentru postul la care ati aplicat, vor ramane confidentiale si vor fi pastrate in baza noastra de date pana la ocuparea postului pentru care ati aplicat, dupa care vor fi sterse.

    • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Prutul S.A. pe Angajat.ro?

    • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Prutul S.A. pe Angajat.ro?

    • Pe ce poziții are Prutul S.A. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?