Supervizor Key Account / Manager Zona IKA

Candidatul ideal

Companie din industria bunurilor de larg consum (FMCG), recruteaza pentru marirea echipei sale IKA.
Experienta in relatiile comerciale cu magazinele de tip Hypermarket si Supermarket
Excelente abilitati de negociere si convingere
Hotarat, perseverant si animat de dorinta de a reusi
Stabilitate, integritate si verticalitate
Persoana deschisa, comunicativa, sociabila
Capabil sa lucreze atat independent cat si in echipa
Posesor permis categoria B (obligatoriu)

Descrierea jobului

Pe zona alocata vei fi responsabil pentru:
Stabilirea si mentinerea relatiei cu persoanele cheie din cadrul magazinelor alocate
Realizarea targetului de vanzari pentru locatiile gestionate
Realizarea strategiei de mercantizare a produselor firmei, asigurarea unei prezente cat mai bune la raft (atat cantitativ cat si ca pozitionare)
Planificarea si urmarirea promotiilor in curs (inclusiv pentru produselor aflate in reclama TV)
Urmarirea actiunilor concurentei (promotii, modificari de pret si de game)

Oferta:
Salariu fix + componenta variabila (bonus si prime in functie de realizari)
Masina de serviciu
Tichete de masa
Echipa tanara, dinamica, orientata catre rezultat si succes
Cursuri si teambuildinguri organizate de firma

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC Vel Pitar SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC Vel Pitar SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC Vel Pitar SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?