Supervizor Productie - Mizil, Prahova

Pentru clientul nostru,  producator roman de antigel, dezinfectanti, detergenti, si alte produse chimice, recrutam un Coordonator Productie ambitios si muncitor.

Cerinte:

  • Minim studii medii;
  • Experienta in productie, de preferat pe un rol de coordonare;
  • Persoana serioasa, muncitoare, loiala si cu dorinta de invatare;
  • Reale abilitati de relationare si comunicare.

Responsabilitati:

  • Planifica,coordoneaza si conduce activitatea de productie in sectiile de fabricatie in functie de nevoile de marfa  stabilite, impreuna cu directorul de vanzari si directorul executiv,pentru a asigura realizarea integrala a indicatorilor cantitativi si calitativi stabiliti;
  • Organizeaza ,coordoneaza si efectueaza comenziile de materii prime catre furnizori,necesare procesului de legatura cu furnizorii,telefonic si prin posta electronica;
  • Instruieste si coordoneaza pentru fiecare faza de productie, personalul productiv din subordine ,la implementarea in fabricatie;
  • Verifica pontajul lunar pentru personalul din subordine si-l transmite Departamentului Resurse Umane;
  • Intocmeste bonurile de consum pentru produse, si le trimite mai departe catre gestionar pentru a pregatii materiile prime si livrarea lor in sectiile de productie.

Beneficii:

  • Posibilitatea de a dezvolta o cariera intr-o companie romaneasca axata pe rezultate;
  • Posibilitatea de a-ti dezvolta abilitatile de coordonare si relationare;
  • Oferta salariala atractiva si posibilitati de crestere.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la MANPOWER ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la MANPOWER ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are MANPOWER ROMANIA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?