Supervizor Productie, Sindan Pharma

Responsabilitati:

- Asigura fabricarea produselor medicamentoase conform normelor Good Manufacturing Practice (GMP)

- Asigura respectarea planului de productie

- Supervizeaza activitatile din Sectia de Produse Injectabile, in functie de necesitatile de productie

- Supervizeaza operatiile efectuate de personalul din Sectie

- Raspunde de instruirea operatorilor

Cerinte:

- Diploma de absolvire studii superioare: Farmacie/Chimie

- Experienta in productia de medicamente (preferabil injectabile) minim 1 an

- Aptitudini de supervizare a activitatii unei echipe

- Cunoştinţe avansate de operare a calculatorului şi cunoaşterea limbii engleze

- Disponibilitate pentru lucrul pe ture (inclusiv de noapte)

Oferta:

- Salariu motivant

- Bonuri de masa

- Sistem de management al performantei obiectiv

- Oportunitatea de a lucra alaturi de profesionisti experimentati, cu echipamente si tehnici moderne

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la TEVA PHARMACEUTICALS S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la TEVA PHARMACEUTICALS S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are TEVA PHARMACEUTICALS S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?