Suport achizitii ofertare

Candidatul ideal

Studii superioare tehnice (de preferat in domeniul inginerie Politehnica)
Cunoasterea limbii franceze este un avantaj
Cunostinte solite de Excel
Experienta cu un program de gestiune este un avantaj
Experienta in domeniul achizitii aprovizionare este un avantaj

Descrierea jobului

Primirea si inregistrarea ofertelor de pret
Pregatirea dosarului pentru ofertare catre client (planuri, fisiere 2 si 3 D, caiete de sarcini)
Gasirea de furnizori ( uzinaj, ambalare, transport)
Dialogul cu furnizorii (solicitare oferta, negociere)
Participare la analiza si ofertare
Pregatirea facturilor
Pregatirea dosarului de productie si a dosarului tehnic Descrierea companiei

PROFIL COMPANIE : Studiul si realizarea de mijloace de control de mari si mici dimensiuni pentru industria automobila, cu anumite aplicatii in industria aeronautica si in alte sectoare.
ACTIVITATE : prelucrare mecanica, montaj, control in atelier mecanic si proiectare in birou de studii.

Oras:
Strada Garii nr., Mogosoaia

Transport: tren direct de la Gara de Nord 20 minute cu statie exact in fata sediului. Alte optiuni sunt negociabile

Pachet salarial:

  • salariu fix in functie de experienta
  • bonuri de masa
  • asigurare medicala privata Medlife
  • prime
  • posibilitate de formare si evolutie in cadrul companiei

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la GROUP ALLIO ROMANIA S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la GROUP ALLIO ROMANIA S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are GROUP ALLIO ROMANIA S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?