Support in cadrul Studio20 sediul din Mihai Bravu 471

Candidatul ideal:

  • Cunoaste limba englaza la nivel avansat
  • A absolviat facultatea
  • Se afla la unul dintre primele joburi
  • Dornic/ă de lucru in echipa si proactiv/ă
  • Creativ/ă, indraznet/indrazneată
  • Seriozitatea este cea mai importanta calitate fara de care nu vom reusi sa colaboram

Descrierea jobului:

  • Monitorizeaza parametrii in sesiunile publice si private ale modelor
  • Ajuta modelele in sesiunile live streaming pe siturile de socializare
  • Contribuie la promovarea modelelor si la cresterea traficului
  • Rezolva mici probleme tehnice software sau hardware
  • Empatizeaza cu problemele colegilor si isi foloseste inteligenta emotionala pentru a se face mai bine inteles/inteleasă
  • Ajuta la optimizarea proceselor pentru cresterea productivitatii
  • Respecta conduita si procedurile interne companiei
  • Disponibil/ă 24/7 pe email/skype pentru urgente

Oferim:

  • Un job cu zambetul pe buze, dinamic si captivant.
  • Salariu motivant si bonusuri de echipa pentru atingerea obiectivelor propuse
  • Training permanet si dezvoltare personala
  • Faci parte dintr-o echipa motivata si invincibila
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata

Descrierea companiei

Echo Maker Trading este o companie nou infiintata de outsourcing si servicii avand clienti externi, de curand am devenit parte a sistemului Studio20, cel mai mare Studio de Videochat Glamour din lume. Cu ajutorul unei investitii cu 6 cifre incepem activitatea in vara 2020 intr-un sediu nou construit si amenajat cu mobilier si echipamente noi.
Toata vibratia noastra este orientata pe o crestere rapida bazandu-ne pe o solutie sigura, Seriozitate!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Echo Maker Trading SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Echo Maker Trading SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Echo Maker Trading SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?