Support / Trainer - Studio20 Bucuresti Mall

Candidatul ideal
Ne dorim să ne extindem echipa, și suntem în căutare de un trainer proactiv, care să cunoască limba engleză la un nivel avansat. Ești adepta lucrului în echipă? Ești o persoană creativă, îndrăzneață și comunicativă? Ai o inteligență emoțională ridicată? Atunci te vrem alături de noi.

Descrierea jobului
Ce vei face, punctual:
* Vei ajuta și îndruma modelele la început de drum, participând totodată la ședințele foto și la crearea imaginii acestora
* Vei realiza o conexiune frumoasă cu ele, inspirându-se și empatizând cu acestea
* Îți folosești inteligența emoțională pentru a te face înțeleasă
* Vei ajuta la optimizarea proceselor pentru creșterea productivității, respectând în același timp conduita și procedurile interne ale companiei
* Pentru că există posibilitatea să existe situații urgente, trebuie să știm că ne vom putea baza pe tine. De aceea, ne dorim să fii disponibilă 24/7 pe email/skype pentru urgențe 🙂

Oferim:
- Un job dinamic, unde îți promitem că nu te vei plictisi
- Salariu motivant și bonusuri de echipă pentru atingerea obiectivelor propuse
- Colegi cool, cu care sigur te vei împrieteni
- Team building-uri super
- Training permanent și dezvoltare personală
- Contract de munca pe perioada nedeterminată

Descrierea companiei

 Studio20 este cel mai mare Outsourcer de Live Streaming și Videochat Glamour din lume. Studio 20 Bucharest Mall este a cincea sucursala din București fiind o locație inovatoare, care dispune de echipamente și dotări avansate. Atmosfera în cadrul studioului poate fi definită printr-un singur cuvânt "Glamour". Respectul reciproc și seriozitatea poartă un rol foarte important în atingerea targeturilor periodice. În urma depășirii targeturilor personale și de echipă poți promova și primi bonusuri salariale. Angajații beneficiază de un program complex de stimulare și dezvoltare personală.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Echo Maker Trading SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Echo Maker Trading SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Echo Maker Trading SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?