Predescu Florin

Supraveghetor sala de jocuri

  • Predescu Florin
Salariu
404 EUR

Candidatul Ideal

Noul angajat al echipei Kristal poti fi chiar tu daca:

- Ai excelente abilitati de comunicare

- Ai terminat 10 clase

- Esti polivalent

Descrierea jobului

Supraveghetorul sala de jocuri are un rol cheie in compania noastra deoarece interactioneaza direct cu clientii nostri.

Principalele atributii ale tale vor fi:

Întâmpinarea clienților în sala de joc si servirea cu bauturi din produsele de protocol
Plata câștigurilor obținute la aparatele de joc
Comunicarea si ascultarea nevoilor clientilor, pentru un confort optim in sala de jocuri
Alte atributii de rutina zilnica a salilor de jocuri.
Iti oferim urmatoarele :

Pachet salarial motivant si complex
Un program flexibil, lucrandu-se in ture de 12 ore, fie de zi, fie de noapte
Tips-uri (pana la 100%)
Nu-ti cerem experienta si la noi chiar se promoveaza din intern

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Predescu Florin pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Predescu Florin pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Predescu Florin locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?