Supraveghetori - Magnum - Sala de jocuri & pariuri sportive

nespecificat

Candidatul ideal

Studii medii absolvite
Persoană loială, corectă, serioasă
Cunostinte de operare PC – nivel mediu
Dornică să se dezvolte profesional într-un domeniu aflat într-o creștere constanta
- determinată să lucreze în echipa
Interesată sa avanseze

Descrierea jobului

​Responsabilități:
Informează clienții în legătură cu promoțiile și regulile jocurilor aflate în desfășurare
Incasează banii pentru vânzarea serviciilor și produselor specific
Acceptă și validează biletele de pariere
Întocmește zilnic documentele contabile primare
Creează un mediu plăcut pentru jucători
Valideaza castigurile aparatelor si ofera clientului suma castigata

Debutul si dezvoltarea pe piata pariurilor sportive din Romania este o evolutie fireasca a marcii Magnum Bet care ofera o experienta de top pentru milioane de castigatori din intreaga lume. Intentionam sa deschidem un numar de 500 de agentii in Bucuresti si in orasele mari din tara. Este un plan îndrăzneț având în vedere că avem niște standarde de calitate foarte înalte de la care nu ne abatem sub nici o formă, dar avem norocul de a avea o echipă de adevărați profesioniști cu experiență în domeniu cu ajutorul căreia sigur vom reuși.